... от грешка! http://picbg.net/u/53838/37094/430348.gif Притеснявах се да не направя грешка този път и затова проверих дали е така. Така е - "The greatest mistake you can make in life is to be continually fearing you will make one!" http://picbg.net/u/53838/37094/430352.gif
Страхът от провал-образно казано, да не извървиш пътя докрай или изобщо да не тръгнеш по него.
ОтговорИзтриванеС две думи ?
ОтговорИзтриванеда не сгреши...
ОтговорИзтриванеА дъщеря ми каза: страхът от смъртта.
ОтговорИзтриване.. страхът да не сгрешиш, според мен.
ОтговорИзтриванестрахът от страха, ако използваме игра на думи ;)
ОтговорИзтриване... от грешка! http://picbg.net/u/53838/37094/430348.gif
ОтговорИзтриванеПритеснявах се да не направя грешка този път и затова проверих дали е така. Така е - "The greatest mistake you can make in life is to be continually fearing you will make one!" http://picbg.net/u/53838/37094/430352.gif
Най-голямата грешка в живота е постоянният страх от самия ЖИВОТ /поне според мен/ :0
ОтговорИзтриванеЗатова, нека живеем живота си "безстрашно" :0
Прав си Kal4o, но отговорът е друг. Джокерът е във въпроса :а
ОтговорИзтриванеСтрахът от грешки! :0
ОтговорИзтриванеСтрахът от грешки! :0
ОтговорИзтриванеСтрахът от грешки! :0
ОтговорИзтриване:ш
ОтговорИзтриванет.е. да се страхуваш да правиш грешки :)
ОтговорИзтриванеОтварям "вискенцето" :0
ОтговорИзтриванестрахът от грешка
ОтговорИзтриване